Косметика та парфумерія за гуртовими цінами

Наш магазин kosmetychka.if.ua надає можливість придбати косметику та парфумерію оптом усім бажаючим розпочати бізнес та тим хто вже працює у цій сфері. Ви шукаєте досвіченого та надійного постачальника товарів для магазинів, салонів краси, щоб купити косметику, аксесуари та перфумерію оптом за доступними цінами? Зв'яжіться з нами. Ми завжди раді новим партнерам і налаштовані на стабільну і довготривалу співпрацю з оптовими покупцями. Співпраця з оптовим магазином kosmetychka.if.ua - це гарантія того, що продукція, яку Ви будете продавати чи використовувати буде високої якості та з діючим терміном придатності.

В широкому асортимені представлена декоративна косметика гуртом, парфумерія, аксесуари для макіяжу та волосся, інструменти для манікюру і педикюру та інше.

 

Як стати партнером компанії КОСМЕТИЧКА і купувати косметику та парфумерію оптом

Для того щоб отримати можливість купувати декоративну косметику оптом, Вам потрібно:

- зареєструватись на нашому сайті,

- надіслати запит електронною поштою kosmetychka.if.ua@gmail.com або подзвонити нам для отримання доступу до оптових цін. 

Після реєстрації ми зв'яжемось з Вами, надамо статус оптового клієнта. На сторінці товару будуть відображатись Роздрібна ціна і Гуртова ціна. Сума мінімального замовлення - 1200 грн.

 

Система знижок

Щоб наша співпраця була більш корисною і приємною для Вас в нашому інтернет-магазині діє система додаткових знижок для гуртових покупців:

при замовленні від 2 000 грн. - знижка 2%

при замовленні від 5 000 грн. - знижка 5%

при замовленні від 8 000 грн. - знижка 8%